תוכנית

Download Program

   

שישי 15.5.2020

8:30-9:00 להתעורר - יוגה עם חיה לב ארי (סטודיו)/ שרית קונרסקי (ירדן), לבחירה

9:00 התכנסות ורישום

9:30-10:00 טקס פתיחה במקצב, קול ותנועה, איילת רנן

10:00-10:45 הרצאה - "טיפול מבוסס הופעה", ד"ר רונן ברגר 

10:45 הפסקה והתארגנות לסדנאות

11:00-13:00 סדנאות במקביל ולבחירה

סדנה 1. שירלי גולדשטיין - כשהחפצים קמים לתחייה (תאטרון חפצים)

סדנה 2. אפרת עשירי - לא אותה הגברת (תאטרון פלייבק, להתפתחות אישית וקהילתית)

סדנה 3. ניקול מאהלר - להסכים לא לדעת (מחול ופרפורמנס ושאלות של הנהגה)

סדנה 4. חיים עבוד - מסכה, גוף ותנועה (תאטרון פיזי ומסכות)

סדנה 5. אורלי וסברוד - מגולגלים בתוך ניר עיתון (תאטרון בובות – יצירה, הופעה ותקשורת חברתית)

13:00-15:00 הפסקה, אוכל והופעות*

15:00-17:00 סדנאות במקביל ולבחירה

סדנה 6. יעל ברקאי - מתנועה אוטנטית לאלתור לבמה (טיפול בתנועה והאלתור)

סדנה 7. זהר גרינברג - להקת האוטוביוגרפיות בהופעה חיה (דרמה תרפיה ותאטרון

סדנה 8. סנצו ירון גושן - לץ PLAY  (ליצנות רפואית)

סדנה 9. גילי עברי - נוכחות רגשית על במה (תאטרון)

סדנה 10. טלי זבילביץ - חיה בבית (אימפרוביזציה בתנועה ופרפורמנס)

17:00 הפסקה

17:15 making meaning – איסוף, פרספקטיבה ומשמעות ליום, התנסות במליאה

17:45 הפסקה ומנוחה

19:00 ארוחת ערב

20:30-22:00 קולאז' הופעות, מבית היוצר של RE-SEARCH  ו"קן הקוקיה" - תכניות להכשרת רקדנים ויוצרים רב תחומיים

22:00 הפסקה קצרה

22:00-22:30 מפגש ושיח עם אור מרין (RE-SEARCH), ולי אלוני (קן הקוקיה), מייסדות, מורות ויוצרות ועם התלמידים היוצרים והמבצעים

22:30 הפסקה וסיום או, למי שיש עוד כוח...

ג'אם - מרחב לביטוי, מפגש ואלתור חופשי, בתנועה, משחק, מוסיקה וקול

שבת 16.5.2020

8:30-9:00 להתעורר - יוגה עם עדי גלמני (בירדן)/ שרית קונרסקי (סטודיו), לבחירה

9:00-9:30 התכנסות ורישום

9:30-10:00 פעילות פתיחה

10:00-11:00 הרצאות קצרות

- מסיפור אישי ליצירה בימתית – איך עושים את זה? טלי זבילביץ

- מישהו שומע אותי – כשנוער וקשישים נפגשים בתאטרון הקהילתי - תמר בורר

- הליצן הרפואי, כמהפכן ומגשר בין עולמות - יולנה צימרמן

- "פורנו ההשראה", פרפורמנס במחול כמחאה, יצירה עם נער, לפסטיבל עכו - ניקול מאהלר

11:00 הפסקה

11:15-13:15 סדנאות במקביל לבחירה

סדנה 11. תמר בורר - עובר מסך (דרמה תרפיה ופרפורמנס)

סדנה 12. טל זסקינד - תפקיד חיי (פסיכודרמה ותאטרון)

סדנה 13. לי אלוני - מה מסתתר מאחורי המסכה (תנועה, ותאטרון פיזי)

סדנה 14. סמדר בן עמי - תנועה, משחקיות, חופש, במה (דרמה תרפיה ותנועה)

סדנה 15. גאיה שמעוני – "טורסו" (מהריקוד המזרחי לטיפול בתנועה)

13:15 הפסקה, אוכל והופעות*

15:00-17:00 סדנאות במקביל ולבחירה

סדנה 16. יולנה צימרמן - האף האדם ותרפיית הטמטום (ליצנות רפואית)

סדנה 17. דני מירז - האם סיפור יכול לשנות את העולם? (תאטרון פלייבק ובינוי קהילה)

סדנה 18. אלונה פרץ - אלתור מרפא ויוצר מציאות (אלתור בתנועה, משחק קול)

סדנה 19. רוני מרסלנד – "סולו - דואט ומה שביניהם" (תנועה, התפתחות ופרפורמנס)

סדנה 20. אילת רנן - ממחאה לביטוי (מקצב, קול ותנועה להתפתחות אישית וקבוצתית)

17:00 הפסקה

17:15 טקס סיום במליאה